Targi Erotrends

Szaleństwo burleski, na scenie Betty Q.

Kilka zdjęć z Festiwalu Erotrends 2014. Jak na targi erotyczne było raczej grzecznie, połowa stoisk miała inklinacje artystyczne. Byli fotografowie aktów, malarze i artyści bodypaitingu. Pojawił się tatuażysta, kilka organizacji społecznych, facebookowa grupa „Nie czytasz? Nie idę z Tobą do łóżka”, w sumie było zaledwie kilka stoisk z wibratorami. Część artystyczna była świetna, organizatorzy dobrze dobrali wykonawców, wszystko z gustem, smakiem i dyskretną nutką erotyzmu. Dobrze się bawiłem.

Burleska. Performerka Betty Q zrobiła świetny show. Widziałem już ją na pokazie „Burleskowej Sceny Otwartej”, prowadzonego przez nią cyklu pokazów burleski grupy Betty Q & Crew. Dziewczyna ma scenę w genach.

Samba, Agencja Taneczna SHOWTIME. Rio de Janeiro zawsze w modzie.

Agnieszka Marczak (Ishtar) artystycznie i gimnastycznie. Wszechstronnie utalentowana akrobatka, tancerka i finalistka Mam Talent. Robi nieprawdopodobne rzeczy z ciałem a wszystko z gracją i z uśmiechem. Byłem pod dużym wrażeniem.

Kilka fotek więcej, pokaz Ishtar był niezwykle efektowny.

Pole dance, Martyna Dominikowska.

Pokaz Shibari 縛り – dawnej, japońskiej sztuki krępowania ciała w wykonaniu Piotra „Blachy”. Pokaz w formie wykładu, z dużym naciskiem na bezpieczeństwo wiązania. Ciekawy.

Na koniec, żeby nie było, odrobina golizny. W końcu to były targi erotyczne.

Warszawa, Expo XXI, 17-18 maja 2014 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.